Gay Sohbet

gay sohbet, gay sohbet odaları

  • Gay Sohbet’e hoş geldiniz, burası gay sohbet sitesidir. Ya arkadaş ben kız arıyorum, karı arıyorum benim şansıma gay çıkıyor diye bizlere şikayete gelmeyin, çünkü burası gay sohbet giriş ekranıdır. Evli Sohbet istiyorsanız linke tıklayın ve evlilerle sohbet edin. Dönelim tekrar kategorimiz olan gay sohbet odaları’na gaylar için özene bözene hazırlanmış ve sadece gaylar için hizmet veren bu kategorimizde sevgili kullanıcılarımız için gece gündüz demeden çalışan moderatörlerimiz vardır. Arkadaşım sen buraya gay sohbet etmeye geldin bana karı kız diyorsun çok yanlış, kategorileri gezerek kendine uygun kategorini seç ve o şekilde istediğin odaya bağlan, sevgi istiyorsan gay sohbet’de zaten var bu sevgi.

Çıktım incir ağcına yedim hamını mamını deme, aşağıda bir dede bağrır sana sonra düşersen aşağı görürsün bilmem ne bilmemeneyi diye cevap verebilir. öyle bir söz kullan ki noktayı koy ve karşındaki bağlansın kalsın cevap veremesin gay sohbet‘in amacı zaten bellidir. Armudun ucu kara yar bana bakar ara ara deme, gay sohbet sanada baksa zaten sen olmuşsun kapkara, sevdiğini kelimelerle haykıramıyor san çığlıkla hayır ki seni duysun, benim gibi kara kalpli sevimde gündüz vakti arap gibi karışık olma.

Şimdi sende rumuzunu yaz ve gay sohbet’e başla ama dikkatli ol içerideki kişiler seni bekliyor olabilirler hemen sohbete katıl ve yabancı olduğunu belli etme yoksa yenisin diye hemen sana kafa göz dalabilirler. Sen seviyorsan ben seni sevmiyorum gibisinden sakın ama sakın, saçmalama ve kendini kötü yönde lense etme yoksa bağımlılık yaparsın her gün girmek zoruında kalırsın. Şimdi geçelim gay sohbet’in faydalarına nedir faydaları bunu izaha gerek yok zaten gay’ın ne olduğunu 15 yaşındaki bir çocuğa sorsanız o bile size gay’ın açılımını yapabilir (a) ve (p) ne anlama gelir diye sorarsanız ona hak veririm. (A) Aktif demek, (P) Pasif demektir, (AP) ise hem aktik hem pasif demektir. herkeze hoş sohbetler diler, tekrar sizlerle karşılaşmayı umarız. Sağlıcakla kalmanızı temenni ederiz.

Kaynak   Gay Sohbet Gay Chat Odaları

“Gay Sohbet” üzerine 55 düşünce

    1. mrb tatlım ben gayım beni tatmin edebilcekmisin geceliği sana 100 dolar veririm beraber olursak ben hem sikilirim hem sikişirim farkıyok benm için numaram ii geceler bebeişim…

        1. bende yozgattan 22 yasındayım pasıf gayım benı mutlu edecek 22 30 yas arası sevısecek sex yapacak bırını arıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yetişkin sohbet odaları